Zapraszamy na sześć miesięcy z kampanią „Tiry na tory”


Szukamy 3 osób zainteresowanych wolontariatem w Instytucie Spraw Obywatelskich (INSPRO) w ramach Programu Wolontariatu Długoterminowego: http://wolontariat.net.pl/.


Program Wolontariatu Długoterminowego nastawiony jest na rozwój edukacyjny wolontariusza: rozwijanie jego mocnych stron i umiejętności, które pozwolą mu odnaleźć się na rynku pracy.


Program wolontariatu będzie ustalany z wolontariuszami indywidualnie. Na tej stronie szczególnie serdecznie zapraszamy do działań w ramach kampanii „Tiry na tory”, „Miasto w ruchu” (zrównoważony transport w miastach) oraz europejskiej sieci „Transport & Environment”, której jesteśmy członkami.


Poszukujemy osób, które mieszkają poza Łodzią i są zdecydowane rozpocząć przygodę z nami nie później niż 01.11.2012. Wolontariat nie może być krótszy niż 6 miesięcy, jednak w ramach Programu zapewniamy:

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • inne świadczenia na czas pobytu
  • kieszonkowe w wysokości 300 zł brutto


Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.inspro.org.pl, gdzie znajdziecie informacje o wszystkich programach INSPRO.


Zainteresowane osoby proszone są o kontakt do 10.09.2012 do godz. 16:00 z Karoliną Skolimowską: tel. 519 300 644, email: karolina.skolimowska@inpro.org.pl


Drogą mailową obowiązkowo należy przesłać swoje CV.