Pod patronatem kampanii „Tiry na tory”: Trans Poland 2014


Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki Trans Poland 2014 to specjalistyczne targi branżowe, podczas których zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania i usługi dostępne w branży TSL.

Od 5 do 7 listopada 2014 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, swoje produkty i rozwiązania przedstawią firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; firmy transportowe, spedycyjne (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

 

 

Podobnie jak w trakcie ubiegłorocznej edycji, wystawcy i goście będą mogli wziąć udział w szerokiej gamie konferencji i paneli dyskusyjnych. Tym razem priorytetowo zostanie potraktowany temat relacji ze Wspólnotą Niepodległych Państw. Będzie też zestaw wydarzeń specjalnych skoncentrowanych będzie wokół problemu bezpieczeństwa w transporcie. Tej kwestii będzie poświęcone m.in. forum dyskusyjne „Bezpieczny transport = Bezpieczny biznes” organizowane przez redakcję miesięcznika TSL Biznes i Partnerów.

 

W trakcie Forum EURO TSL Manager 2014 – Bezpieczeństwo transportu multimodalnego produktów chemicznych, powróci temat transportu intermodalnego – w branży TSL cieszący się bardzo dużą popularnością.

 

Więcej informacji o programie targów można znaleźć na stronie internetowej www.trans-poland.pl.

008_transport