Trans Poland 2013: Jak może rozwijać się transport intermodalny w Polsce


Serdecznie zapraszamy na konferencję INTERMODAL 2014 – Szanse i Bariery Rozwoju Transportu Intermodalnego w Polsce, która odbędzie się podczas targów Trans Poland 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w dn. 27 listopada.To szczególnie istotny temat z uwagi na aktualną politykę Unii Europejskiej, która promuje transport intermodalny.
W drugim dniu Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki Trans Poland 2013 odbędzie się sesja nt. intermodalu. Otworzą ją przedstawiciele ministerstwa transportu i Urzędu Transportu Kolejowego. Przedstawią, jak wygląda transport intermodalny w polityce transportowej Polski i UE. Poznamy też kierunki rozwoju i wsparcia transportu intermodalnego w polityce Polski oraz dowiemy się, jak wygląda aktualnie rozwój transportu intermodalnego w Polsce.
Przedstawiciel Instytutu Logistyki i Magazynowania opowie o czynnikach wpływających na rozwój transportu intermodalnego, a prof. Mirosław Antonowicz przedstawi temat „Wartość dla klienta w przewozach intermodalnych jako produkcie systemowym”. Głos w panelu dyskusyjnym zabiorą również przedstawiciele kampanii „Tiry na Tory”.
Kolejne sesje będą dotyczyły roli struktur klastrowych we wspieraniu intermodalności i komodalności transportu oraz transportu intermodalnego w praktyce biznesowej. Panel na temat intermodalu odbędzie się dn. 27 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.
Trans Poland 2013 odbędą się w dn. 26-28 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Jak wszystkie imprezy organizowane przez spółki wchodzące w skład ITE Group, będą miały charakter business-to-bussiness. Wśród wystawców Trans Poland 2013  są m.in. firmy transportowe, spedycyjne (kolejowe, drogowe, morskie); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.
Program Trans Poland 2013: http://trans-poland.pl/program/