W okolicy powstaje nowa, bardzo szeroka droga? Pod Twoim oknem coraz więcej tirów, których kierowcy ani myślą zatrzymywać się przed przejściem? Ciągły hałas nie daje ci spać? Linię kolejową przeznaczono do likwidacji? To znaczy, że teraz Twoja kolej, aby zacząć działać!


Nasz poradnik to pięć inspirujących rozmów z ludźmi, którzy już walczą o bardziej przyjazny transport i zestaw porad, jak zacząć działania w swojej okolicy.


Niestety nie można już zamawiać poradnika, ponieważ wyczerpał się już nakład drukowany.3 komentarze to “Już jest! „Tiry na tory – poradnik walczących społeczności””

 1. janek napisał(a):

  Świetna publikacja.
  Wbrew pozorom, NIE jest to jakiś kolejny z serii nudnych, płaskich i landrynkowych poradników, w stylu – „kup mnie, a dowiesz się, jak żyć” 😉 
  NIE jest naszpikowany jakimś specjalistycznym bełkotem, którego nie da się czytać.

  Naprawdę wciąga, szczególnie wywiady – polecam w 1. kolejności.
  Pozdro,
  janek

 2. anna napisał(a):

  Dobrze, że są ludzie, którzy inaczej widza naszą rzeczywistość i próbuja zmieniać ją na lepszą. Szkoda tylko, że ci, którzy zostali powołani i wybrani, aby działać na rzecz społeczeństwa, myślą tylko o sobie lub realizują plany wielkich koncernów. Obawiam się, że walka ze skutkami  złych decyzji politycznych przeloży się na życie jeszcze  nie jednego pokolenia. Ale działać trzeba i pokazywać, że nawet małymi kroczkami da się zmieniać naszą coraz bardziej chorą „cywilizację”

 3. kiero1 napisał(a):

  Zaraz…a jak mi pociągi pod domem hałasują – to gdzie mam protestować? Albo wysłać petycję w sprawie zlikwidowania uciążliwej linii kolejowej ?

User’s Age is:

Leave a Reply