Instytut Spraw Obywatelskich został oficjalnym partnerem VI Ogólnopolskiego Forum Transportu i Logistyki „TransLogistics” organizowanego przez Koło Naukowe LOGISTICS.


W dniach 9 – 10 grudnia 2010r. na Politechnice Wrocławskiej spotkają się studenci renomowanych uczelni technicznych i ekonomicznych z całej Polski (m. in.: SGH w Warszawie, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Krakowskiej; Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu).


Celem konferencji jest przede wszystkim wymiana doświadczeń oraz spostrzeżeń między studentami logistyki i transportu, jak również umożliwienie spotkania środowiska studenckiego z przedstawicielami renomowanych firm oraz przedsiębiorstw.


Zespół kampanii Tiry na Tory podczas trwania Forum będzie miał możliwość zaprezentowania wiadomości o przebiegu kampanii oraz nawiązania kontaktów z ekspertami w swojej dziedzinie, które mamy nadzieję, w przyszłości zaowocują współpracą przy dalszej realizacji projektu.


3 komentarze to “VI Ogólnopolskie Forum Studentów Transportu i Logistyki”

  1. Xxxx napisał(a):

    Tylko się nie spoćcie przy realizcji tego projektu ( chyba, że was pociąg potrąci, albo w inny sposób nie dozyjecie konca tej akcji 🙂

User’s Age is:

Leave a Reply